Mblidhet KAS, shqyrtohen sot 3 qarqet e fundit! Pritet vendim për Korçën, Elbasanin dhe Fierin

31 Maj, 10:17 | Përditesimi i fundit: 2021-05-31 13:52:43

Komisioni i  Ankesave dhe Sanksioneve në KQZ shqyrton sot kërkesat ankimore për 3 qarqet e fundit që kanë mbetur, respektivisht Korçën, Elbasanin dhe Fierin.

Kujtojmë se në mbledhjen e së premtes KAS vendosi që do të administrohen si prova, kryqëzimi i të dhënave të pajisjeve PEI.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha