Më 10 maj, ministrat e jashtëm të BE-së diskutojnë për Ballkanin Perëndimor

8 Maj, 14:27

 

Ministrat e Jashtëm e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian do të mblidhen të hënën më 10 maj për të diskutuar marrëdhëniet transatlantike dhe situatën në Ballkanin Perëndimor.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha