"Me aftësi ndryshe, por drejtues mjeti", flet mekaniku: Si i modifikova 80 makina (22 mars 2023)

22 Mars, 20:13

Është me aftësi ndryshe, por ditën e ka të mbushur plot aktivitete. Modifikon makinat, administron pallatin, shkruan. Përjetimet kur u ul në karrige me rrota… Sfidat që përballet dhe forca për t’u ringritur…

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha