Meloni krah Ramës pas emisionit 'Report' të Rai3: U linçua se ndihmoi Italinë

28 Prill, 13:36 | Përditesimi i fundit: 2024-04-28 15:17:21

Kryeministria Italiane Giorgia Meloni ka reaguar lidhur me emisionin “Report” të Rai3 në të cilën u kritikua marrëveshja për emigrantët mes Shqipërisë dhe Italisë.