Meloni përplaset me deputetin italian në Shëngjin, Magi: T'ju vijë turp! Meloni: Europa s'i donte, këtu sollëm ligjin europian

5 Qershor, 15:40 | Përditesimi i fundit: 2024-06-05 16:16:48

Debati i brendshëm politik i Italisë u zhvendos sot në Shëngjin aty ku ishte dhe kryeministrja italiane Giorgia Meloni për të parë nga afër qendrën e pritjes së emigrantëve.