Merr flakë tenxherja me presion në një banesë në Durrës, e moshuara shpëtohet nga forcat zjarrfikëse

29 Janar, 14:29

Mesditën e sotme në bulevardin e qytetit të Durrësit nga një qytetar është ka konstatuar se në një banesë po dilte tym dhe ka njoftuar zjarrfikëset

Kategori të tjera