Merr fund pritja, përcaktohet data për takimin Kurti-Vuçiç në Bruksel

9 Qershor, 19:37

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe presidenti serb Aleksandër Vuçiç do të takohen në Bruksel me 15 Qershor.  Lajmi është konfirmuar nga Zëdhënësi për Politikë të Jashtme të BE-së, Peter Stano në një konferencë për media .

Kategori të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha