Milo: Vizita e Ramës në Turqi-Greqi për fushatë! S’kemi fuqi të jemi faktor paqeje në rajon, ndryshe do ishim në BE! PS s'pranon të bëjmë koalicion

11 Janar, 22:31

Kryetari i PDS, Paskal Milo në një intervistë në emisionin “5 pyetje nga Babaramo” në Report TV ka folur për vizitën e fundit të kryeministrit Edi Rama në Turqi dhe menjëherë më pas në Greqi, si dhe për diskutimet se nëse ai po ndërmjetëson që dy vendet të zgjidhin mosmarrëveshjet mes tyre

Programe të tjera