Ministria e Bujqësisë: BE ka miratuar buxhetin për IPARD 3 me vlerë 112 mln euro për bujqësinë e zhvillimit rural

18 Maj, 11:10 | Përditesimi i fundit: 2022-05-18 15:17:36

Bashkimi Europian ka miratuar një buxhet për IPARD 3 me vlerë 112 mlilionë euro  për bujqësisë shqiptare. Kështu bëri më dije ministrja Frida Krifca, e cila tha se bashke me financimin e qeverisë shqiptare prej 34 milionë euro, e çon këtë program prej 146 mln euro për bujqësinë dhe zhvillimin rural në vendin tonë

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha