Ministrja e shëndetësisë inspekton punimet në Spitalin Infektiv: Brenda gushtit bëhet funksional

11 Korrik, 13:03 | Përditesimi i fundit: 2022-07-11 14:40:52

Vijojnë punimet për rikonstruksionin dhe zgjerimin e kapaciteteve në Spitalin Infektiv. Ditën e sotme, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu pa nga afër punimet që po kryhen në këtë spital, nga ku bëri me dije se spitali i ri do të jetë gati brenda verës.

Kategori të tjera