Momenti kur sulmuesit serbë ia mbathin maleve nga autoritetet e Kosovës

25 Shtator, 23:01

Publikohen pamjet që tregojnë momentin kur terroristët serbë, largohen nga Manastiri pasi sulmuan me armë zjarri ndaj Policisë së Kosovës në fshatin Bansjkë, duke lënë të vrarë rreshterin, Afrim Bunjaku dhe plagoosur 3 të tjerë të dielën e 24 shtatorit 2023.