Në kërkim për inceneratorët e Fierit e Elbasanit, Stela Gugallja në Austri, nisin procedurat e ekstradimit! Avokati për Report Tv: Nuk ka arrestim

7 Shkurt, 16:46 | Përditesimi i fundit: 2023-02-07 18:34:21

Stela Gugallja, në kërkim për aferën e inceneratorëve të Fierit dhe të Elbasanit, është identifikuar në Austri. SPAK bën me dije se ka dërguar kërkesën në Austri dhe se është në proces ekstradimi. Burime për Report Tv bëjnë me dije se janë dërguar materialet dhe pritet që të vendosë gjykata austriake.

Kategori të tjera