Nga ish zyra e Bashës, Berisha bisedë ‘online’ me qytetarët: Greva për rrëzimin e Ramës, vijon projektet e Enverit! Mesazhi për ribashkimin e PD

24 Shtator, 15:10

Për herë të parë që prej marrjes së selisë blu, Sali Berisha u shfaq publikisht nga zyra e ish kryetarit Lulzim Basha... Nga premtimet publike, tek akuzat për kundërshtarët politikë, ish kryeministri nisi dhe mbylli komunikimin online me qytetarët me thirrje për protesta.

Kategori të tjera