Nga sherri me Tom Doshin te mashtrimi i emrin, ja Ilir Meta i vertetë

17 Prill, 19:41 | Përditesimi i fundit: 2024-04-18 15:48:19

Gjuha e ashpër e Ilir Metës ndaj kreut të SPAK, Altin Dumani u komentua në ‘Studio Live’ me avokatin Romeo Kara dhe anëtarin e kryesisë së PL-së, Faik Basha.