Nga Shkodra Albin Kurti jep mesazhi bashkimi: Populli është përpara politikës

16 Tetor, 22:58

SHKODËR- Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka qenë i pranishëm në Shkodër nga ku ka ndjekur ndeshjen e basketbollit për meshkuj mes Vllaznisë dhe Prishtinës. Kurti ka dhënë mesazhi bashkimi, ku mësohet të ketë thënë se populli është përpara politikës, prandaj sipas tij një gjë të tillë duhet t’ia lëmë në dorë vullnetit të tyre.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha