"Nga zbriti ky?", Sozia e Salvador Dalisë lëviz me taki në kokë: Më shohin çuditshëm (7 qershor 2023)

7 Qershor, 22:10

Studion skulpture ne Akademine e Arteve Emri i tij i vecante eshte ngulitur ne mendjen e kujdo Shpesh e krahasojnë me artistin e njohur Salvador Dali Por shume tipare e perforcojne stilin e tij unik Momente krijimtarie, histori nga jeta dhe perjetime Një nga ne prezanton: Skulptori me taki qe ruan traditat e Myzeqese

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha