Ngjarjet e fundit kriminale në vend, sociologu në Report Tv: Probleme në formimin qytetarë dhe përdorimi i lëndëve narkotike dhe psikotrope

24 Maj, 19:57

Efektivi vrau kolegun brenda komisariatit, ndërsa një tjetër plagosi qytetarin,  i ftuar në emisionin "Studio Live", në Report Tv, sociologu Gëzim Tushi, ka folur rreth situatës së kriminalitetit lidhur me shkaqet dhe faktorët social që i shtyjnë njerëzit drejt ndërmarrjes së akteve kriminale.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha