Ngjela: Berishën nuk e lë “dekriminalizimi”të futet në Kuvend-Qeveria e re?Ja si duhet…

23 Korrik, 07:03

Emisioni Repolitix në pjesën e parë trajtoi bilancin 5 vjecar të reformës në drejtësi si dhe një analizë rreth sezonit politik. I ftuar në studio avokat Spartak Ngjela. Në pjesën e dytë u trajtua operacioni “Shpirti”dhe zgjerimi i hetimeve nga SPAK. Të ftuar në studio gazetarët Ylli Pata dhe Adriatik Doçi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha