Një nga ne- Artistja ndan kujtimet dhe përjetimet: Më 'goditën' nga të tëra anët, por triumfova (26 prill 2023)

26 Prill, 22:48

Terheq gjithnje vemendjen me gershetin e saj te gjate Botën e saj të brendshme e ka shpalosur në enët e porcelanit Po cfare e frymezon ne krijimtarine e saj? Lidhja e ngushte me Fierin, pasioni per pikturen dhe nderthurrja e dites mes studios dhe punes ne administrate Nje nga ne prezanton: Perjetimet e nje artisteje te hedhura ne porcelan Sot, ora 20:00

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha