Një nga ne/ Njihuni me shpëtimtaren e kafshëve të rrugës, strehoi 150 qen e mace në vit ( 8 shkurt 2023)

8 Shkurt 2023, 20:42 | Përditesimi i fundit: 2023-02-08 23:59:37

Prej 13 vitesh kohën e saj ia dedikon qenve dhe maceve. Ka strehuar rreth 150 kafshë të braktisura  në një vit .Arrin të depërtojë në botën e tyre, por si ia del të kujdeset per ta? Situata komike, histori qe te perlotin, keshilla dhe mesazhe te forta Nje nga ne prezanton Shpetimtarja e kafsheve te rruges .Sot ora 20:00 në Report Tv Një nga ne