Një nga ne/ "Zgjodha tregun fshatar, ha bio", Enkeleda flet për rikthimin në Tiranë: Kam jetë aktive (5 prill 2023)

5 Prill, 20:47 | Përditesimi i fundit: 2023-04-06 07:08:37

La Italinë për të ndertuar jeten ne Shqiperi Prej 15 vitesh punon ne banke Asnje dite nuk e ka monotone Po si ka arritur te gjeje balancat mes profesionit, jetes familjare dhe pasioneve te shumta Nje nga ne prezanton: Gruaja qe gjeti formulen e jetes ideale

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha