Njhuni me miqësinë e veçantë 46-vjeçare midis dy këngëtarëve të mirënjohur shqiptarë

28 Janar, 11:44

Në një intervistë në emisionin “ Rreze Dielli” në Report Tv ishin të ftuar dy këngëtarë të cilët me këngët e tyre gjatë festival para viteve 90’ kanë fituar zemrën e të gjithë. Kozma Dushi dhe Pëllumb Elmazi, përpos muzikës ndajnë sëbashku edhe një miqësi të veçantë mbi 46-vjeçarë, janë njohur në festival e që prej asaj kohe e kan ruajtur miqësinë e veçantë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha