Njihuni me Jennifer Lopez-in e Kosovës, 55 vjeçarja që po i lë të gjithë pa fjalë

8 Korrik, 12:29

Linda Murseli është 55-vjeçarja nga Kosova e cila me fizikun e saj është cilësuar si Jennifer Lopez. Edhe në këtë moshë, ajo ruan linjat e saj trupore duke ushtruar çdo ditë në palestër dhe duke krijuar një rutinë të shëndetshme në mënyrën e të ushqyerit dhe të jetës së përditshme.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha