Njihuni me rregullat për patentën, Gonxhja për Report Tv: Shkelësit e kolaudimeve dhe autoshkollave do mbajnë përgjegjësi

18 Nëntor 2021, 14:23

Në një intervistë ekskluzive për ReportTv kreu i Transportit Rrugor Blendi Gonxhja ka bërë me dije të gjitha rregullat e reja që kanë të bëjnë me lejen e drejtimit për të gjithë qytetarët, çfarë ndodh me shkeljet, ritestimet, autoshkollat që abuzojnë dhe kolaudimet që abuzojnë.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha