Nuk është turp të jesh i varfër rrëfime nga jeta e Eduart Ndocaj, Egzona Ademi e Tony J Selimi (4 prill 2023)

4 Prill, 21:34

Jeta e secilit prej nesh zhvillohet në rrethana nga më të ndryshmet. Kjo e bën ritmin e saj dhe të përditshmen të ndryshme po aq sa dhe të sfiduese. Të lindësh në pamundësi dhe në përpjekje të vazhdueshme për të plotësuar nevojat bazë. Ndërsa vjen një çast kur ndryshon gjithçka dhe ke para syve jetën që ke dëshiruar. Njerëz,rrethana,momente,mosdorëzim që ndryshojnë drejtimin e jetës tënde dhe ke çfarë gjithnjë ke dashur. Por a e kthejmë kokën pas për të mos harruar çfarë ishim? Në studion e “Esencë” ndanë eksperiencat e tyre këngëtarja dhe aktorja Egzona Ademi,ish-deputeti Eduart Ndocaj, psikolgia Enertila Bekteshi dhe eksperti i sjelljes Tomi J Selimi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha