Omicron 3-fishon të infektuarit në krahasim me 2021, përgjysmohet numri i pacientëve në spitale

14 Janar, 21:09

Qarkullimi i variantit Delta dhe Omicron këtë muaj në Shqipëri ka bërë që numri i të infektuarve të arrijë më shumë se 2 mijë të prekur, gati trefish më shumë se në të njëjtën përiudhë me vitin e kaluar, por shtrimet në spital janë përgjysmuar.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha