Osmani në Austri: Njohja reciproke me Serbinë e vetmja zgjidhje! Van der Bellen: Ne kemi qenë dhe do të jemi përherë mbështetës të Kosovës

22 Qershor, 17:25

Ka përfunduar takimi mes presidentes së Kosovës, Vjosa Osmanit, me homologun e saj austriak, Alexander Van der Bellen. 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha