Pak orë para se të nisë finalja e madhe, atmosferë elektrizuese në Pedonale, tifozi shqiptar që jeton në Holandë: Po fituan, s'ka incidente

25 Maj, 17:50 | Përditesimi i fundit: 2022-05-25 17:50:17

Pak minura para se të nis ndeshja e finales, tifozët e Feyenoord është elektizuese. Report Tv me gazetarin Ernest Koçi është zhvendosur në pedonale aty ku është 'Fan Zone' .

"Po më duket super, do e shikoj ndeshjen në stadium, janë super fantastik tifozët", tha një shqiptare.

"E pëlqejmë Shqipërinë dhe njerëzit", tha njw tjetwr tifoz.

 "Atmosferë fantastike, unë jetoj në Holand, por unë jam shqiptar. Kanë pirë dhe kanë ngrënë pak, janë çmendur, po fituan nuk kanë për të pasur asnjë incident. Çmimet shumë mirë", tha ai.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha