Palët arritën dakordësinë, Qafoku në Report Tv: Në fund, presidenti do të jetë i PS! Nuk do e humbë këtë shans

18 Maj, 12:56

Gazetari Roland Qafoku ishte i ftuar në Report Tv në emisionin "Sot live në Shqipëri" nga gazetari Andi Kapxhiu për zgjedhjen e presidentit të ri pasi për herë të parë sot u zhvilluan negociata mes PS dhe PD. Gazetari Roland Qafoku tha se pavarësisht dakordësisë mes palëve, mazhoranca nuk do e humbë shansin që presidenti të jetë i PS.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha