Skandali me zgjedhjet në shoqata, kandidatët e përjashtuar: FSHF falsifikoi firmat! Shyti: S’ka moral dhe arbitër në futboll

18 Janar, 13:09 | Përditesimi i fundit: 2022-01-18 15:46:58

Dy kandidatë për shoqatat rajonale të futbollit tregojnë për Report TV se janë penguar nga FSHF për të marrë pjesë në zgjedhje në funksion që mos të kenë ndikim kur të zgjidhet presidenti i ri i FSHF-së.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha