Pas përballimit me sukses të situatës me COVID, spitali 'Shefqet Ndroqi' zgjeron shërbimet! Investime ultramoderne në kardiokirurgji dhe laborator analizash

22 Qershor, 13:18 | Përditesimi i fundit: 2021-06-22 15:25:25

Pas përballimit me sukses të situatës së pandemisë, Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi” do të zgjerojë shërbimet. Në këtë spital të rëndësishëm është bërë një investim shumë i madh për shërbimin e ri të Kardiokirurgjisë, teksa ka përfunduar edhe investimi në një laborator shumë modern analizash.

Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ishin sot në spitalin “Shefqet Ndroqi”, teksa inspektuan nga afër punimet.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha