Përfundon sot turi tre ditor i Varhelyit në Ballkanin Perëndimor! Varhelyi: Ndarja e vaksinave konfirmon zotimin tonë në sigurimin e mbështetjes për rajonin!

5 Maj, 17:16

Në turin e tij tre ditor në Ballkanin Perëndimor komisioneri i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi solli dozat e para të vaksinave anti-COVID,  donacion i BE-së.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha