Përfundon takimi i parë Kurti-Vuçiç! Përplasje dhe tensione mes liderëve, Kryeministri i Kosovës: Ja 4 propozimet që bëra! Presidenti serb: Albini më pyeti kur do njohësh Kosovën?

15 Qershor, 16:41

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti serb Aleksander Vuçiç, u takuan gjatë paradites së sotme në Bruksel.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha