PËRGJIMET/ Trafik droge Shqipëri-Itali, fletorja që regjistronte gjithçka, gjuha e koduar! Kush janë 'Noizy' e 'Thiu'? GJKKO lë në burg 14 të arrestuarit, 6 në kërkim

28 Janar, 15:47

GJKKO konfirmoi sot masat e sigurisë për 15 të arrestuarit nga super operacioni i SPAK dhe Guardia di Finanza që shkatërroi grupin kriminal të trafikut të drogës Shqipëri-Itali. Ishin 20 masat ‘arrest me burg’ dhe 1 ‘arrest shtëpie’ nga 21 urdhrat e arrestit që dha gjykata paraprakisht 2 ditë më parë, por 6 persona janë ende në kërkim.

    Kategori të tjera