Përjashtimi i Berishës, ish kreu i FRPD, Hoxha në Repolitix: Janë mbledhur më shumë se 1500 firmat e nevojshme për mbledhjen e Kuvendit të PD! Basha është i mbaruar politikisht, do shkarkohet

24 Shtator 2021, 08:22

Ish kreu i FRPD, Lisandër Hoxha tha në emisionin Repolitix në Report Tv se janë mbledhur më shumë se 1500 firmat e nevojshme për të mbledhur Kuvendin Kombëtar të PD, në të cilën do të kërkohet shkarkimi Bashës dhe referendumim për vendimin e përjashtimit të Berishës.