Piku i sezonit të alergjive, mjekja sqaron simptomat që e dallojnë nga COVID-19

5 Maj, 17:10

Teksa kemi hyrë në stinën e pranverës, vendi ynë ndodhet në pikun e sezonit të alergjive. Mjekja alergologe Eris Mesonjësi bën një dallim mes simptomave të alergjive dhe të COVID, që është ende prezent në vendin tonë dhe mund të konfuzojnë qytetarët.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha