Plagosen me thikë 2 vëllezër në Dibër, njëri pritet të transportohet me helikopter drejt spitalit të Traumës

29 Janar, 15:40

Dy vëllezër janë plagosur me thikë nga disa persona në fshatin Batër e Madhe në Mat. Ngjarja ka ndodhur mesditën e kësaj të diele. Vëllezërit e identifikuar si A.Hysa dhe K.Hysa kanë marrë ndihmën e parë në spitalin e Burrelit.

Kategori të tjera