Po kalonte me biçikletë në urë, plagoset një person në Lezhë, humbi kontrollin dhe ra në lumë!

28 Shtator, 11:16 | Përditesimi i fundit: 2022-09-28 15:39:44

LEZHË- Një person ka mbetur i plagosur, pasi teksa po kalonte mbi një urë ka humbur kontrollin e biçikltetës dhe për pasojë ka rënë në ujërat e lumit në Ishull-Lezhë.

Kategori të tjera