Polemikat për vizitën e Erdogan/ Kriza në PD,Basha goditet me vezë

19 Janar, 07:19

 

Emisioni Repolitix trajtoi dy tema, :-Polemikat që pasuan vizitën e presidentit turk Erdogan në Tiranë dhe “ Kriza në PD, Basha goditet me vezë nga mbështetësit e Berishës”. Të ftuar Gent Malko, Përparim Çaça, Fatos Klosi dhe Aulon Kalaja.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha