Porti i Durrësit, debati në Repolitix! Kalaja-Meçes: Nuk më zhvesh dot t’i mua! Inxhinieri: Unike

16 Nëntor 2022, 06:58

Debati për këtë projekt ka qenë sonte diskutimi në emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv. Adriana Kalaja, kandidatja e Rithemelimit për bashkinë e Tiranës thotë se pas kompanisë Eagle Hills Real Estate Development nuk qëndron biznesmeni Muhammed Alabbar, por kompani ofshore. Por, kjo u kundërshtua nga analisti Arben Meçe dhe gazetari Flogert Muça.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha