Prifti që ‘dashuron’ Shqipërinë: Vendin tuaj ma prezantoi Aleksander Meksi dhe Neritan Ceka kur isha student në Gjermani

25 Mars 2022, 14:05

Është gjerman por e flet shqipen gati në mënyrë perfekte, cdo vit udhëton drejt vendit tonë dhe ka një mendim kaq të sinqertë për Shqipërinë. Kjo është historia e Markus Peter, priftit katolik që ‘dashuron’ Shqipërinë. Në një intervistë në emisionin ‘Rreze Dielli'  ai tregoi se si u njoh me Shqipërinë.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha