Procesi i Berlinit, ministrat e jashtëm të Ballkanit u takuan në konferencën e drejtuar nga Maas! Gjermania: Brenda vitit negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

8 Qershor, 16:56

Nën drejtimin e ministrit të Jashtëm të Gjermanisë, Heiko Maas, zhvillohet sot Konferenca e Ministrave të Jashtëm të Ballkanit Perëndimor, në kuadër të Procesit të Berlinit.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha