Projektligji i shëndetësisë, deputetja e PS-së, Spahiu në 'Report Tv : Kush do shërbim më të shpejtë dhe cilësi më të mirë do paguajë

16 Qershor, 18:20

Qeveria ka propozuar  për ‘Shërbimin spitalor’ autonominë spitalore. Në lidhje me detajet e kësaj nisme e ftuar në 'Studio Live' në Report Tv ishte e ftuar deputetja e Partisë Socialiste, Klodiana Spahiu.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha