Propozimi i “çuditshëm”: Të larguarit nga Vettingu të “zhvishen nudo”,i kanë pirë gjakun popullit

19 Qershor, 09:38

Për të larguarit nga Vettingu u diskutua mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një zotëri tha se ata gjyqtarë e prokurorë që janë shkarkuar nga Vettingu jo thjesht të hetohen por të “zhvishen nudo” fare nga të gjitha pasuritë që kanë vënë dhe t’i lësh me duar në xhepa siç kanë qënë kur hynë në sistemin e drejtësisë. Ndiqeni propozimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha