Protesta e 6 dhjetorit/ Muça: Berishës i ikën mendja kur ka qetësi! Për shpirt i vë flakën por s’ja mban

29 Nëntor 2022, 22:43

Gazetari Flogert Muça ka debatuar me anëtarin e Këshillit Kombëtar të PD, Bislim Ahmetaj në studion e ‘Repolitix’ për protestën e 6 dhjetorit.

Flogert Muça: Duhet të ulni kokën për 21 janarin. Për vrasjet që keni bërë duhet të ulni kokën dhe të kërkoni ndjesë.

Bislim Ahmetaj: Duhet të ulë kokën Edi Rama.

Flogert Muça: Vrasësit nuk i falet asgjë.

Bislim Ahmetaj: Ne jemi parti e votës së lirë jo e plumbave.

Flogert Muça: S’jua mban se për shpirt i vini flakën. Saliut i ikën mendja kur ka qetësi. Jam kundër çdo njeriu që qëllon.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha