Protesta e Berishës, forcat speciale zbarkojnë në Bulevard

6 Dhjetor 2022, 11:58

Efektivët e forcave speciale kanë zbarkuar në Bulevard për protestën e Sali Berishës. Ata janë pajisur me jelekë dhe skafandra. Policia ka marrë masat ndonëse Sali Berisha ka deklaruar se nuk do të ketë episode dhune.

  •  

Kategori të tjera