Protesta para bashkisë, Flogert Muça: Marrin pjesë vetëm organizatorët, i bëjnë nder Veliajt

11 Prill, 18:08

Gazetari Flogert Muça komentoi në 'Studio Live' protestën e sotme të opozitës përpara bashkisë së Tiranës. Sipas tij, kjo protestë nuk bën sens dhe është absurde.