Protestat në Kinë/ Myrteza nga Pekini: E arritën qëllimin! U zbutën masat anti-COVID! Shqiptarët s'festuan dot 28-29 nëntorin prej karantinës

29 Nëntor 2022, 20:38

TIRANË- Protestat në Kinë kundër politikave për koronavirusin duket se e kanë arritur qëllimin e tyre, ndonëse jo në nivelet maksimale. Gazetari Edison Myrteza në një lidhje live në ‘Studio Live’ në Report Tv me Arbër Hitaj, tha se pas këtyre protestave është zbutur karantina dhe janë marrë disa politika më lehtësuese.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha