PS dorëzon tjetër padi sot në SPAK për zbardhjen e 21 janarit: Kush e dha urdhrin për 4 vrasjet në Bulevard, Lulzim Basha apo Sali Berisha? Shqiptarët duan drejtësi

25 Janar, 10:22 | Përditesimi i fundit: 2023-01-25 16:17:40

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialiste nga selia rozë Damian Gjiknuri thotë se sot do të bëhet një tjetër kallëzim penal ndaj Sali Berishës, Lulzim Bashës dhe Ndrea Prendit për 21 janarin, pasi ka një provë të re

Kategori të tjera