'PS ka dy skuadra në burg, njëra e qeverisë tjetra e bashkiakëve', Haklaj në 'Studio Live': Po Berisha nuk duhet dënuar për ndotje akustike?

12 Prill, 17:56

Mandati i deputetes OIta Xhaçka dhe situata e opozitës PD e vulës dhe Rithemelimi u diskutuan në 'Studio Live' me Azgan Haklaj, Sonila Velo dhe Ben Andoni.